€ 20/mkw

Oferta pracy w Niemczech bez języka glazurnika od zaraz na budowie Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 18, 2019 03:35

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla glazurników-płytkarzy na budowie. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy remontach i wykończeniach wszelkiego typu obiektów.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Drezno, Niemcy

Pensja: 20 euro za metr

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac na budowie przy remontach kuchni oraz łazienek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie powierzchni, usunięcie nierówności i położenie różnorodnych płytek
  • pracownik będzie również zajmował się układaniem płytek 30×60 w korytarzach

Oczekiwania:

  • bycie na własnej działalności gospodarczej – lub gotowość do założenia
  • posiadanie własnych narzędzi do pracy
  • doświadczenie
  • dyspozycyjność od zaraz

Oferujemy:

  • pensję wypłacaną co dwa tygodnie
  • zatrudnienie w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw
  • pewne zlecenia
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na budowie lub w pensjonacie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • +48 723 700 363

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-jako-plytkarz-glazurnik-drezno/

ID ogłoszenia: 1025da8b423b723c