€ 2800-3400/mc brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz pomocnik śmieciarza bez języka Norymberga 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Marzec 2, 2021 4:35 am

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech jako pomocnik śmieciarza. Zatrudnienie w Norymbergi od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane będzie odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza

Miejsce zatrudnienia: Norymberga, Niemcy

Pensja: 2800 do 3400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się podstawianiem koszy pod samochód oraz wrzucaniem worków na pakę
  • jest to praca fizyczna w szybkim tempie, na zewnątrz

Oczekiwania:

  • gotowość do wypracowywania nadgodzin
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • solidność

Oferujemy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w pełnym wymiarze
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych, płatnych dodatkowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w pokoju jednoosobowym za 250 euro miesięcznie/os
  • 5 dni pracy w tygodniu po 10 godzin na dzień

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomocnik-smieciarza-od-zaraz-norymberga/

ID ogłoszenia: 68603cf40332238