€ 9,27 Eur/h brutto

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie słodyczy Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 8, 2019 05:30

Aktualne od zaraz ogłoszenie dam pracę w Niemczech w firmie dystrybucyjnej z Gotha przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka niemieckiego dla pakowaczy.

Stanowisko: Pracownik produkcji / pakowacz

Lokalizacja: Gotha, Lipsk, Niemcy

Zarobki: 9,27 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w firmie z branży logistycznej na stanowisku pakowacza
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pakowanie produktów spożywczych, głównie słodyczy

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna
  • zręczność

Zapewniamy:

  • dodatek na święta i urlop
  • stabilną umowę o pracę
  • +25% za pracę w systemie zmianowym
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • płatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:

  • +48 757718458; +48 508 530 100 w godz. od 9:00 do 16:00

Można również zgłaszać się za pośrednictwem źródła.

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,6518410

ID ogłoszenia: 465c33e962f2409

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz pakowanie słodyczy Gotha”

  1. kasiapawlak122 na styczeń 9, 2019 @ 17:39

    ja wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani praca proszę o kontakt na maila katarzynapawlak1997@onet.pl