€ 2800-3400 brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka pomocnik śmieciarza od zaraz w Norymberdze 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Norymberga
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 17, 2020 02:15

Od zaraz w rejonie Norymbergi do podjęcia fizyczna praca w Niemczech na stanowisku pomocnika śmieciarza. Oferta bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Norymberga, Niemcy

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2800 do 3400 euro brutto miesięcznie w zależności od doświadczenia czy znajomości języka

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca w zespole przy odbieraniu odpadów z posesji prywatnych, bloków, firm, itp.
  • pracownik będzie zajmował się podstawianiem kubłów pod śmieciarkę oraz zbieraniu odpadów w workach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • brak nałogów
  • punktualność, zaangażowanie, sumienność
  • zdolności manualne
  • chęć wyjazdu i podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz w oparciu o 3 miesięczną umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • dla pracowników najlepszych gwarantowana stała współpraca
  • pełny etat i opcja wypracowywania nadgodzin
  • praca od 8 do 10 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie za miejsce w jednoosobowym pokoju

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lipca 2020. W wyjątkowych okolicznościach i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Pomocnik śmieciarza, Norymberga – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1685f0cdbf5e6f52

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka pomocnik śmieciarza od zaraz w Norymberdze 2020”

  1. KrzysztofH na lipiec 14, 2020 @ 10:00

    jestem zainteresowany