€ 1600 +zakwaterowanie

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz dla pomocy kuchennej Köln 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 28, 2020 03:35

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla pomocy kuchennej w firmie cateringowej z Kolonii. Zatrudnienie 2020 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu oraz wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie składników, pilnowanie porządku, obsługiwanie urządzeń kuchennych, porcjowanie składników, samodzielna obróbka termiczna dań i inne zadania zlecane na bieżąco
  • praca na produkcji dań dla cateringu dietetycznego

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • dostępność od zaraz
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • zaangażowanie
  • szybkość, energiczność, przebojowość
  • chęć podejmowania nowych wyzwań

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie pracownika oraz jego rodziny
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na okres próbny z opcją przejścia na stałą umowę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 02/2020 Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2215e2a1e29a1c31

Linki sponsorowane