€ 13/h brutto +mieszkanie

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy choinkach w leśnictwie, Neustrelitz 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neustrelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 30, 2021 02:23

W Neustrelitz od zaraz propozycja sezonowej pracy w Niemczech przy choinkach w leśnictwie. Zatrudnienie 2021 bez znajomości języka, polegające na ścinaniu, pakowaniu, załadunku drzewek świątecznych.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do ścinania choinek

Miejsce zatrudnienia: okolice Neustrelitz, Niemcy

Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy plus nadgodziny płatne +25%, dni świąteczne +50%

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zakres zadań:

  • praca w szkółce leśnej z okolic Neustrelitz
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ścinanie drzewek, zabezpieczanie poprzez umieszczanie choinek w rękawach z siatki na czas transportu, a także układanie zapakowanych drzewek na pace samochodu ciężarowego
  • zadania w zależności od zlecenia mogą również dotyczyć porządkowania terenu szkółki leśnej

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi piły spalinowej
  • dostępność od zaraz aż do świąt Bożego Narodzenia
  • wytrzymałość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w komfortowych warunkach w pensjonacie z opłaconymi śniadaniami
  • przeszkolenie i wytłumaczenie na czym polegają zadania i jak należy je wykonywać
  • wysokie zarobki wypłacane na czas z opcją pobierania zaliczek
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Niemcy praca w szkółce leśnej – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-choinkach-w-neustrelitz/

ID ogłoszenia: 20361a5559b6cf6d