€ 10,84 euro/h + mieszkanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie owoców od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2017 04:20

Aktualne ogłoszenie dam fizyczną pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz oferta z Düsseldorfu przy sortowaniu owoców i warzyw na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz owoców

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie owoców i warzyw
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, punktualność
  • chęć podjęcia pracy w Niemczech na stałe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pracę od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie koordynatora porozumiewającego się w języku polskim
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • sprawdzonego pracodawcę i solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “sortowanie-owoców/09/17” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-sortowanie-owocow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 39259bcc958a0e52

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka sortowanie owoców od zaraz Düsseldorf”

  1. Witam serdecznie jestem zainteresowany z tej pracy! Mój numer telefonu 015217533458