€ 12,50/h +zakwaterowanie

Oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka dla par w sklepie od zaraz wykładanie towaru Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 4, 2021 02:07

Oferta fizycznej pracy w Niemczech skierowana do par również bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w sklepie z Kolonii przy wykładaniu towaru z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sklepowy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy plus zamieszkanie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • sprawowanie kontroli jakości produktów na półkach sklepowych – sprawdzanie dat ważności, zdejmowanie, uzupełnianie
  • wycieranie półek, zmiana cenówek
  • zbieranie towarów na magazynie i wywożenie na sklep
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przeprowadzanie inwentaryzacji regularnie co 3 miesiące
  • praca wykonywana jest zgodnie z zasadami BHP i reżimem sanitarnym

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • dobra kondycja fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość przyjechania swoim autem
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane w hotelu robotniczym
  • przeszkolenie pracownicze
  • odzież roboczą
  • środki ochrony osobistej
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fiz/a5/05/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-w-sklepie-z-koln/

ID ogłoszenia: 708608fc7857d2b9