€ 10/h netto +zakwaterowanie

Sezonowa praca w Niemczech bez języka przy kwiatach dla par ogrodnictwo Duisburg od zaraz 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 30, 2022 01:23

Oferujemy sezonowe zatrudnienie w Duisburgu od zaraz przy kwiatach. Niemcy praca w ogrodnictwie 2022 także dla par i bez znajomości języka oraz doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Zarobki: 10 euro netto na godzinę pracy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca sezonowa w ogrodnictwie przy kwiatach doniczkowych oraz roślinach ozdobnych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy sezonowej
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • zmotywowanie
  • pracowitość
  • energiczność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na dłużej
  • pracę w przyjaznym, rodzinnym gospodarstwie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • pracę w wymiarze 9-10 godzin dziennie
  • stabilną umowę o pracę
  • wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie
  • meldunek
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 502 288 623

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-kwiatach-dla-par-od-zaraz-ogrodnictwo-duisburg/

ID ogłoszenia: 9016335cfdcd68f1