€ na akord

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech 2020 przy zbiorze truskawek bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 9, 2020 3:57 am

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka do zbiorów truskawek 2020 w Hamburgu. Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: na akord – około 2 euro za 5 kg zebranych owoców

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca polowa, polegająca gównie na zbiorach truskawek
  • dodatkowo pracownik może być oddelegowania, plewienia i innych zadań w polu

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe na 3 miesiące
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i pracę za pośrednictwem agencji niemieckiej
  • raz na miesiąc wypłacanie pensji
  • dobre zarobki
  • pracę od 4 do 13 lub od 9 do 17
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie, koszt to 120 euro miesięcznie od osoby za miejsce w pokoju 2 osobowym
  • możliwość pobierania zaliczek co tydzień w wysokości 50-80 euro
  • pensje wypłacane raz na tydzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

  • Kontakt telefoniczny: 501 824 509

źródło: www.olx.pl/oferta/zbiory-truskawek-w-niemczech-wroclaw-CID4-IDFcRSN.html

ID ogłoszenia: 8475ede212ee753f