€ na akord

Niemcy praca sezonowa przy zbiorze szparagów bez języka Beelitz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Beelitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Luty 26, 2019 5:34 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy zbiorze i sortowaniu szparagów. Zatrudnienie 2019 w Beelitz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Pensja: obowiązuje stawka na akord

Miejsce zatrudnienia: Beelitz, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • kobiety będą odpowiedzialne za pracę na hali przy sortowaniu szparagów
  • panowie będą zajmować się zbiorem warzyw na polu

Oczekiwania:

  • mile widziane prawo jazdy kat.C
  • pracowitość, zaangażowanie

  • zatrudnienie w Niemczech bez pośredników – bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • zatrudnienie na podstawie umowy
  • możliwość również zatrudnienia na wakacje dla osób ze statusem studenta przy zbiorze borówki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 004915145803707

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • jakobsjobgermany@gmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-przy-szparagach-zbiory-i-sortowanie-2019-beelitz/

ID ogłoszenia: 1405c744f33ed8dd