€ 13€/h

Od zaraz praca w Niemczech w budownictwie dla 4 elektryków budowlanych, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: lipiec 2, 2021 02:00

Od zaraz w Hanowerze możliwa do podjęcia ciekawa praca w Niemczech w budownictwie dla 4 elektryków budowlanych. Oczekiwana minimum podstawowa znajomość języka oraz uprawnienia SEP.

4x ELEKTRYK
praca od zaraz!
miejsca pracy: Hannover

Oferujemy:
– wynagrodzenie 13 € brutto na godzinę plus 28 € netto za dzień
– opłacone zakwaterowania
– zaliczka już po 7 dniach

Opis stanowiska / Obowiązki:
– elektryka budowlana, budowa osiedla mieszkalnego

Wymagania:
– podstawowa znajomość jęz. niemieckiego
– ukończoną szkołe lub zert. SEP z doświadczeniem

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV bezpośrednio na maila:

info@work-4-all.com o tytule „Stanowisko + numer kontaktowy”.

Możliwość kontaktu na numer +48 570 580 641

ID ogłoszenia: 17260d99d508bc65