€ 13,25-16,50/h + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 15, 2019 04:30

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie w Berlinie dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym za darmo na miejscu.

Stanowisko: Personel sprzątający

Start: od zaraz

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,25 do 16,50 w zależności od sposobu zatrudnienia, na umowie niższa stawka, na gewerbe wyższa

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o czystość domów i mieszkań klientów
  • zadania standardowe na tym stanowisku – mycie podłóg, wycieranie kurzu, podlewanie kwatów itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • pracowitość
  • samodzielność
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista
  • aktualny dokument o niekaralności

Zapewniamy:

  • wdrożenie w pracę
  • dla pracowników zapewniony jest tani kurs języka niemieckiego
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w hotelu robotniczym – wyłącznie dla osób które wyrobią minimum  godzin miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@munich.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2805c3d016a9a3c1

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Berlin 2019”

  1. Szanowni Państwa,

    Jestem bardzo zainteresowana pracą, ale podany adres e-mail jest błędny, gdyż wiadomości mailowe z CV nie docieraja do odbiorcy tylko wracają. Proszę o kontakt 0048 792 184. Mieszkam w Berlinie, mam doświadczenie w sprzątaniu i znam podstawy niemieckiego, szukam pilnie pracy.

    Pozdrawiam,

    Anna