€ 9,60 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie sałatek dla par Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 9, 2016 8:04 pm

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Wiesbaden przy pakowaniu sałatek owocowo-warzywnych. Zatrudnienie dla par z zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pakowacz sałatek

Lokalizacja: Wiesbaden, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,60 euro brutto na godzinę

Zadania:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za pakowanie sałatek warzywnych oraz owocowych. Praca wykonywana będzie w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej.  Pracownik układa gotowe sałatek w skrzynki kartonowe.
  • Fabryka przestrzega bardzo surowych norm higieny pracy – zapewnia odpowiednią odzież oraz różnego rodzaju specyfiki do dezynfekcji.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • stosowanie się do norm BHP
  • wysoka odpowiedzialność, skrupulatność
  • mile widziane zgłoszenia od osób mobilnych, mogących przyjechać swoimi samochodami

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie, single płacą ok. 200-250 euro od osoby
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu – 40 godzin pracy tygodniowo do wypracowania
  • legalne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • odprowadzanie składek

Aplikacja:-
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy pakowaniu sałatek owocowych i warzywnych, Wiesbaden” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 51557596ab0828ed