€ 13,25 - 16,50 euro/h

Od zaraz praca w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Berlin z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Październik 17, 2017 3:44 am

Aktualna od zaraz zatrudnienie w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Praca w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 13,25 euro brutto na godzinę pracy brutto w przypadku podjęcia pracy na podstawie umowy o pracę albo 16,50 euro na gewerbie

Zakres zadań:

  • kompleksowe sprzątanie mieszkań bez prasowania, gotowania, sprzątania podwórka
  • dbanie o czystość na bieżąco – wycieranie kurzy, odkurzanie, mycie podłóg
  • sezonowo mycie okien

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • czynne prawo jazdy
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego uwzględniając słownictwo z branży sprzątającej
  • skrupulatność, sumienność, pracowitość
  • odpowiedzialność
  • uczciwość
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • miła aparycja będzie zaletą

  • zakwaterowanie bezpłatne na miejscu dla osób, które wyrobią minimum 150 roboczogodzin w miesiącu
  • zatrudnienie od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • zapewnione są na miejscu urządzenia, sprzęty i chemia gospodarcza
  • możliwość wzięcia udziału w dofinansowanym przez pracodawcę kursie językowym

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 57059e51c8eb4ee8