€ 8,84/h brutto + premie

Od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu żywności bez znajomości języka w Heppenheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heppenheim
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 04:35

Bez znajomości języka atrakcyjna praca w Niemczech przy pakowaniu żywności. Oferta z Heppenheim do podjęcia od zaraz dla Polaków z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz w chłodni

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Miejsce zatrudnienia: Heppenheim, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,84 euro brutto na godzinę pracy plus premia do każdej godziny w wysokości 2,57

Start: od 5 marca 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca w chłodni, gdzie temperatura sięga do minus 23 stopni Celsjusza
  • obowiązkiem będzie pakowanie żywności

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w chłodni
  • możliwość przyjechania swoim samochodem – lub jedno auto na grupę
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn
  • znajomość języka będzie mile widziana aczkolwiek niwymagana

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony
  • pracę w systemie zmianowym ale bez zmian nocnych
  • bardzo dobre zarobki
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 12 euro za dobę od osoby
  • pracę od 5 marca 2018

Aplikacja:
Zainteresowanych, prosimy o wysłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę internetową:

Krótki link: https://goo.gl/EwnDnJ

ID ogłoszenia: 8155a987d595fc84