€ 1100-1300 netto + zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech na produkcji kasków bez języka w Magdeburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Opublikowany: sierpień 28, 2018 04:12

Od zaraz potrzebne osoby do legalnej pracy w Niemczech na produkcji kasków motocyklowych. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w fabryce z Magdeburga.

Termin: od zaraz

Stanowisko: pracownik produkcji kasków

Miejsce zatrudnienia: Magdeburg, Niemcy

Pensja: 9,50 euro brutto na godzinę plus bonusy i dodatki (co daje ok 1100-1300 netto miesięcznie)

Opis stanowiska pracy:

  • jest to prosta praca w firmie produkującej kaski
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przygotowywanie odlewu skorupy wykonywanie obróbki – szlifowanie a także polerowanie
  • osoba zatrudniona będzie dekorowała kask a także zajmowała się końcowym montażem
  • inne zadania o charakterze pomocniczym, zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • mile widziane zgłoszenia od par/grup z własnym autem
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • staranność, sumienność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • pełny etat
  • lokalizację niedaleko granicy z Polską
  • atrakcyjne zarobki i zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze, odprowadzanie podatków
  • zatrudnienie z uwzględnieniem druku A1 i karty EKUZ
  • system 2-3 zmianowy
  • +25% za nadgodziny
  • 2 razy w roku premie – na wakacje i święta
  • za 100% frekwencji dodatkowa premia
  • wsparcie koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony internetowej:

Krótki link: http://bit.do/kaski-produkcja

ID ogłoszenia: 6285b8451e6837e7