€ od 10,45/h brutto

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie czekoladek w Lipsku 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 28, 2021 1:24 am
  • Wygasa: 3 godzin, 50 minut

Firma z Lipska poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Zatrudnienie również dla par i bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek na produkcji. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz pralinek

Miasto: Lipsk, Niemcy

Pensja: od 10,45 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało pakowanie gotowych pralin i czekolady i sprawowanie kontroli jakości
  • pracownik zadania wykonuje przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • możliwość podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • pełna samodzielność
  • punktualność

  • zatrudnienie na podstawie umowy na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem zdrowotnym i pakietem socjalnym
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniach i pensjonatach z Internetem, kuchnią, łazienką, w 1-2 osobowych pokojach
  • premie na wakacje i święta
  • wsparcie w załatwieniu zasiłków
  • płatne dni świąteczne wolne od pracy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • przeszkolenie
  • zatrudnienie w firmie z dobrą pozycją na rynku
  • opcja pobierania zaliczek po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/czekoladki-lipsk

źródło: https://kirschgruppe.pl/oferty-pracy/

ID ogłoszenia: 7660ad73df38584