€ 15,25 €/h +premie

Dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji mydła w płynie od zaraz, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 22, 2024 02:35

Na terenie Berlina od zaraz w fabryce możliwa do podjęcia praca w Niemczech bez znajomości języka dla par przy produkcji mydła w płynie. Zakwaterowanie odpłatne dostępne dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: okolice Berlina

Start: od zaraz

Umowa: 12 miesięcy (do końca roku)

Liczba wakatów: 4

Zarobki: od 15,25 €/h brutto +premie, dodatki

Zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za proces produkcji płynnego mydła w naszym zakładzie zlokalizowanym w okolicach Berlina. Twoje zadania obejmą szeroki zakres czynności, począwszy od precyzyjnego mieszania składników, przez czujne monitorowanie jakości produktów, aż po staranne pakowanie gotowych wyrobów i aplikację etykiet. Ponadto istnieje możliwość zdobycia umiejętności obsługi różnych maszyn i urządzeń produkcyjnych, a w razie potrzeby zapewnimy Ci kompleksowe szkolenie. Warto również zauważyć, że operatorzy maszyn otrzymują wyższe stawki godzinowe, co stanowi dodatkowy motywacyjny element naszej oferty.

Oferujemy:

  • Pewność zatrudnienia: Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na dłuższy okres dzięki 12-miesięcznej umowie, co pozwoli Ci skoncentrować się na rozwijaniu swojej kariery.
  • Korzystne warunki finansowe: Rozpoczniesz pracę z atrakcyjną stawką godzinową w wysokości 15,25 euro brutto, a dodatkowo masz szansę na zdobycie premii i dodatkowych beneficjów, co znacznie zwiększy Twój dochód.
  • Wygodne zakwaterowanie: Dla zapewnienia Twojego komfortu oferujemy opcję zakwaterowania na miejscu za niewielką opłatę miesięczną, co pozwoli Ci skupić się na pracy bez konieczności martwienia się o mieszkanie.
  • Współpraca w zgranym zespole: Dołączysz do naszego przyjaznego i zgranego zespołu, który zawsze służy wsparciem i pomocą w każdej sytuacji, tworząc przyjemną atmosferę pracy.

Wymagania:

  • Zaangażowanie i gotowość do wykonywania obowiązków związanych z produkcją chemiczną są kluczowe dla tego stanowiska, dlatego poszukujemy kandydatów, którzy podejmą się tych zadań z pełnym zaangażowaniem.
  • Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy jest niezbędna, więc poszukujemy osób, które są gotowe wkroczyć do działania od pierwszego dnia.
  • Brak konieczności znajomości języka niemieckiego: Jesteśmy otwarci na wszystkich kandydatów, niezależnie od ich poziomu znajomości języka niemieckiego.

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca miesiąca. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja mydła, Berlin + imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 37365fcc2a9155db

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.