€ 123.00

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie przy komisjonowaniu bez języka, Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2024 00:02
  • Wygasa: 11 dni, 14 godzin

Również bez znajomości języka aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy komisjonowaniu na magazynie art. spożywczych we Frankfurcie nad Menem. Zatrudnienie od zaraz, mile widziane prawo jazdy.

Szukasz dobrze płatnej pracy na terenie Niemiec? Klaver Team ma dla Ciebie propozycję!
Oferujemy:
• umowa o pracę na warunkach niemieckich
• atrakcyjna stawka
• dodatki i premie
Wymagania:
– motywacja do pracy
– prawo jazdy mile widziane
Obowiązki:
– komisjonowanie artykułów spożywczych
– komisjonowanie fotowoltaiki
– staranna komplementacja zamówień
– pakowanie i przygotowanie do wysyłki
Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego?
Zadzwoń!
Wiktoria +48 731 901 913
Izabela +48 570 901 913
Dominika +48 570 901 033
Kamila +48 570 901 414

Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00!
Klaver sp. z o.o. ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

ID ogłoszenia: 97866618113a2498

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.