€ 123.00

Operator maszyn i urządzeń CNC – Niemcy praca od zaraz w Koblencji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblenz
  • Znajomość języka: dobra
  • Opublikowany: luty 16, 2024 03:00

Firma przemysłowa z Koblencji obecnie poszukuje wykwalifikowanych operatorów maszyn i urządzeń CNC do podjęcia pracy w Niemczech. Wymagana będzie dobra znajomość języka niemieckiego.

Masz doświadczenie jako operator maszyn i urządzeń CNC? Znasz język niemiecki?
Miejsce pracy: Koblenz – Niemcy
Wymagania:
– umiejętności oraz wiedza związana z obsługą maszyn CNC
– prawo jazdy kategorii B. i własny samochód
– dobra znajomość języka niemieckiego
Zakres obowiązków:
– obsługa maszyn CNC
– zarządzenie, konfiguracja, konserwacja techniczna oraz naprawa maszyn
– wysoki poziom wiedzy technicznej
– zdolność samodzielnej i ostrożnej pracy
Pracodawca oferuje:
– atrakcyjną stawkę godzinową
– diety na wyżywienie i nocleg
– niemiecką umowę o pracę
Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń!

Dominika + 48 570 901 033
Daria + 48 577 901 944
Kamila +48 570 901 414
Wiktoria +48 570 901 913

Klaver Sp. z o.o. (KRAZ 18450), Częstochowa
Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!

ID ogłoszenia: 63765cb444d6919d