€ 12,00 - 12,50

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie – chłodni w Halle

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Halle
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 7, 2017 05:47

Od zaraz do podjęcia możliwa legalna praca w Niemczech na magazynie – chłodni w miejscowości Halle. Ogłoszenie adresowane do osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Miejscowość: okolice Halle, Wschodnie Niemcy
Numer oferty: 01/49/PF/2017
Wakaty: 15
( praca dla mężczyzn i kobiet)
Język: dobry niemiecki
Auto: wymagane – dojazdy do pracy ok 10km!

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: komisjoner w chłodni

Opis / Obowiązki:
-Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
-Praca odbywa się chłodni w temperaturach minusowych do -23 stopni, przy mrożonkach (produkty spożywcze), niemieckich sieci dyskontów i hipermarketów. Pracownicy noszą specjalną odzież ochronną i mają zapewnione regularne przerwy
-Praca jest na stałe, na pełny etat (40 godz. tygodniowo), od 6:30 do 15:30

Główne obowiązki:
-Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego „Pick by Voice System” w języku niemieckim
-Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
-Obsługa paletowego wózka elektrycznego

Wymagania:
·Młody wiek (do 40 lat), zdrowie i sprawność fizyczna
·Konieczne jest doświadczenie w magazynie (komisjoner, operator wózka widłowego itp)
·Zalecane doświadczenie w pracy w chłodni
·Zalecana umiejętność pracy w systemie słuchawkowym: Pick by voice
·Doświadczenie w kompletacji artykułów spożywczych na paletę
·Konieczna znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
·Własny samochód ze względu na dojazd do pracy, ok. 10 km
·Przyzwyczajenie do sprawnego tempa pracy
·Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie
Oferujemy:
·Niemiecka umowa o prace, pełne świadczenia socjalne
·Stawka godzinna brutto: 12,00 do 12,50 euro
·Wynagrodzenie miesięczne netto: od 1400 do 1450 euro
·+ Dochodzi miesięczna premia motywacyjna od 300 do 1000 euro (w zależności od wydajności, czyli tempa pracy)
·Zakwaterowanie zapewnione i płatne 200 euro miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 666 341 518 lub przesłanie CV na adres e-mail m.gorecka@corona-silesia.pl W temacie wiadomości prosimy wpisać nr oferty: 01/49/WS/2017
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, ale jesteś zainteresowany podjęciem pracy za granicą zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 5735a2925151e469