€ 14-16/h netto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie przy dociepleniach bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2022 2:37 am

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy dociepleniach. Zatrudnienie w Berlinie dla pracowników budowlanych także bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik budowlany do dociepleń

Zarobki: od 14 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Zakres zadań:

  • praca w Niemczech na budowie przy montażu ociepleń
  • obowiązkiem pracownika zatrudnionego na tym stanowisku będzie przygotowanie sobie podłoża, tynkowanie, montaż izolacji termicznych
  • zadania wykonywane są w systemie WDVS

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pracodawca zapewnia zwrot kosztów za przejazd do Niemiec
  • za długą współpracę – 150 euro dodatku na tygodniowy urlop
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz z ubezpieczeniem i bezpłatną opieką zdrowotną
  • bezpłatne zamieszkanie
  • możliwość wypracowywania pełnopłatnych nadgodzin
  • regularne zjazdy do Polski
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 577511922

Zgłoszenia można przesyłać na adres:

  • rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-budowie-docieplenia-berlin/

ID ogłoszenia: 744639703a214197