€ 2000-2500

Od zaraz praca w Niemczech na budowie bez języka remonty i wykończenia Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 21, 2021 2:41 am

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach dla malarzy-tapeciarzy. Zatrudnienie bez języka we Frankfurcie nad Menem na budowie z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: od 2000 do 2500 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy remontach i wykończeniach, dokładnej na pracach przy malowaniu, szpachlowaniu, tapetowaniu, montażu regipsów i dociepleń

Oczekiwania:

  • BRAK PROBLEMÓW ALKOHOLOWYCH
  • doświadczenie w pracach budowlanych wymienionych w opisie stanowiska
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • minimum 2-3 lata doświadczenia zawodowego
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na terenie Niemiec

Oferujemy:

  • zatrudnienie przez cały rok
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z niemieckim pracodawcą
  • pracę bez pośredników
  • składki emerytalne
  • darmowy uniform służbowy
  • dodatek dla kierowcy w wysokości do 80 euro
  • dodatki za nadgodziny oraz pracę dodatkową
  • możliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • niemieckie ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • darmowe zamieszkanie
  • przejazdy do pracy samochodem służbowym lub korzystanie z własnego (pracodawca zapewnia dodatki na ten cel)

Aplikacja:

Zapraszamy do aplikowania telefonicznego, pod numerami:

  • +49 152 145 495 74
  • +49 152 137 182 25
  • +48 579 189 504

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/malarz-tapeciarz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-budowie-remonty-wykonczenia-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 6816148c9bb6ede2