€ 11,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja deserów Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2020 03:21

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie darmowe na miejscu!

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 11,25 euro brutto na godzinę pracy + 1,50 euro dodatku za pracę w warunkach chłodniczych

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia odpowiednią odzież i szkolenie z BHP
  • do zadań należeć będzie dbanie o wysoką jakość procesów produkcyjnych, kontrola napełniania opakowań produktem, samodzielne porcjowanie składników, nieskomplikowane zadania przy taśmie, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • sumienność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • uniform służbowy
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie na cały okres trwania umowy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 355e260b3b87505

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez znajomości języka produkcja deserów Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta pracy proszę o kontakt na numer 513 353 361 lub email robson10.10@o2.pl