€ 11,84/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu art. skórzanych Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wolfsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 8, 2019 5:36 am

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech 2019 przy pakowaniu galanterii skórzanej – portfeli pasków. Zatrudnienie dla par od zaraz w Wolfsburgu z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz artykułów skórzanych

Miasto: Wolfsburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za skrupulatne przeprowadzanie kontroli jakości każdej rzeczy
  • obowiązkiem będzie dołączanie certyfikatów oryginalności
  • zadania będą polegały na pakowaniu artykułów skórzanych – portfeli, pasków, kosmetyczek, torebek, itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • punktualność
  • duża dokładność
  • wysoka motywacja
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • możliwość pracy na hali w środowisku monitorowanym
  • samodzielność
  • zręczność
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie
  • opiekę rezydenta Polaka
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • wdrożenie w obowiązki
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie w hotelu robotniczym, płatne miesięcznie 150 euro + media
  • pracodawca oferuje dodatek na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pakowacz galanterii skórzanej 01/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 2735c33b4e95f383

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu art. skórzanych Wolfsburg”

  1. kasiapawlak122 na Styczeń 9, 2019 @ 5:31 pm

    czy praca jest aktualna?
    proszę o jakiś kontakt wysłanie jakiegoś nr
    na maila katarzynapawlak1997@onet.pl

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą proszę o kontakt pod nr 789 367 107 Email kastor84@interia.pl pozdrawiam