€ 1800 + prowizje

Od zaraz praca w Niemczech 2017 dla kierowcy kat.B w Berlinie przy rozwożeniu zakupów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 7, 2017 05:04

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech 2017 dla kierowcy kat.B w Berlinie z podstawową znajomością języka przy rozwożeniu zakupów do klientów. Zakwaterowanie możliwe odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca zakupów

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie plus prowizja za każdy kurs

Liczba wakatów: 3

Opis zadań:

  • poruszanie się samochodami służbowymi i dostarczanie zakupów dla klientów
  • praca zgodnie z grafikiem
  • osoba zatrudniona będzie musiała dbać o auto służbowe i dobry kontakt z klientem

Wymagania:

  • możliwość wyjazdu do pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy z ludźmi, wysoka kultura osobista i przyjazne nastawienie
  • optymizm
  • punktualność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B i umiejętność poruszania się różnymi pojazdami

Zapewniamy:

  • atrakcyjne pensje w postaci stawki podstawowej oraz dodatki za każdy kurs wynoszącej 2,50 euro
  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie na pierwszy miesiąc a później pomoc w szukaniu zamieszkania
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna
  • zatrudnienie od II połowy listopada 2017
  • auto służbowe

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Dostawca zakupów, Berlin″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 6525a011dfb4dbef