€ 2350/mc

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja lamp samochodowych fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 10, 2022 00:33

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji przy montażu lamp samochodowych. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Hamburga bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lamp samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2350 euro brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • manualna praca produkcyjna przy montażu elementów lamp samochodowych
  • utrzymywanie stałego, dynamicznego tempa pracy
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • konieczne jest przeprowadzanie kontroli jakości, pilnowanie ciągłości i ustawianie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • punktualność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zapewnione przez pierwsze 3 miesiące
  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla osób które przedłużą umowę zamieszkanie odpłatne w cenie 200-300 euro miesięcznie od osoby
  • ubezpieczenie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 96362794bca8b845