€ 2360 +premie, dodatki

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady fabryka z Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 30, 2021 2:20 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz na produkcji czekolady w fabryce z Kolonii. Praca w Niemczech także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Wakaty: 10

Miasto: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 2360 euro brutto miesięcznie + premie i dodatki

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku produkcyjnym w zakładzie zajmującym się produkcją i dystrybucją wyrobów czekoladowych
  • do zadań pracownika należeć będzie sprawowanie kontroli jakości, wykonywanie prac manualnych przy taśmie produkcyjnej, obsługa urządzeń, pakowanie, ustawianie na linii itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność, solidność
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem, prawem do płatnego urlopu oraz świadczeniami socjalnymi
  • możliwość pobierania zaliczek już po pierwszym tygodniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo

Aplikacja:

Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/k/07/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-fabryka-koln/

ID ogłoszenia: 5346102e100f353f