€ 2000 +premie i dodatki

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji czekolady Berlin 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2019 04:07

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka na produkcji czekolady. Zatrudnienie od zaraz w fabryce słodyczy z Berlina dla 6 kandydatów. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie plus dodatki i premie

Wakaty: 6

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w fabryce na produkcji czekolady
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie gotowych wyrobów, przeprowadzanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość itp.

Wymagania:

  • aktualne badania z sanepidu do pracy z żywnością lub gotowość do wykonania takowych badań w odpowiedniku niemieckim polskiego sanepidu (koszt ok. 25 euro)
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dostępność na pół roku
  • pełna samodzielność, zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę zmianową
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • atrakcyjne i terminowe wypłaty pensji
  • dodatki w postaci częściowego pokrycia kosztów zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pc/b/09/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-berlin-2019/

ID ogłoszenia: 1785d8d28ec6f58a