€ 10,62 /h

Od zaraz praca w Niemczech 2019 bez znajomości języka na magazynie zabawek w Gernsheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gernsheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 8, 2019 00:40

Na terenie Gernsheim do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie 2019 na magazynie z zabawkami przy komisjonowaniu towaru. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

TYLKO TERAZ PRZY TEJ OFERCIE PRACY NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI NIEMIECKIEGO!
Szukasz pracy do świąt Bożego Narodzenia? Dzięki tej ofercie wrócisz do Polski z odłożonymi euro na dzień przed świętami!

Pracownik magazynu z zabawkami – bez j. niemieckiego
Miejsce pracy: Gernsheim (Okolice Frankfurtu nad Menem)

Opis Stanowiska:
– Zbieranie zamówień w magazynie z artykułami sprzętu domowego i asortymentu dziecięcego
– Sprawdzanie zamówień pod względem poprawnej zawartości
– Pakowanie oraz przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
– Nie wymagamy znajomości niemieckiego!
– Doświadczenie jako Order Picker mile widziane
– Prawo jazdy kat B mile widziane
– Pracowitość, punktualność i niezawodność
– Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
– Atrakcyjną stawkę 10,62€ brutto/h
– Zakwaterowanie za tylko 55€ / tydzień
– Pewną pracę w znanej firmie
– Pomoc w organizacji wszystkich formalności
– Opiekę koordynatorów na miejscu
– Umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Polska sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 251040, NIP 7542855687, REGON 160062988, KRAZ 2590.
Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9465d966c4bb649c