€ 2000/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z napojami Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 11, 2019 7:16 am

Od zaraz oferujemy zatrudnienie na magazynie hurtowni z napojami w Dortmundzie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Pensja: 2000 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy zbieraniu zamówień
  • zadania wykonywane będą z użyciem skanera ręcznego
  • zadania polegać będą również na dbaniu o porządek, rozładunku towarów, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i wsparcie na miejscu
  • umowę niemiecką na okres 3 miesięcy próbnych
  • dla pracowników najlepiej wywiązujących się z zadań możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • w cenie 250 euro miesięcznie zapewnione zakwaterowanie
  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • dodatek do pensji w postaci dofinansowania do siłowni i posiłków

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/01/2019″ należy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Prosimy załączyć CV ze zdjęciem i krótkim opisem.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-dortmund-2/

ID ogłoszenia: 425c37b8c5ab788