€ od 10,88/h

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z książkami w Bad Hersfeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Hersfeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: lipiec 1, 2022 01:18

Od zaraz również dla par w rejonie Bad Hersfeld legalna praca w Niemczech na magazynie z książkami. Zatrudnienie bez znajomości języka w firmie Amazon przy zbieraniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Data wygaśnięcia: 20-07-2022
Liczba wakatów: 30
Regiony: Niemcy Bad Hersfeld

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PAKOWACZ/ KOMISJONER KSIĄŻEK BEZ NIEMIECKIEGO
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pakowanie towarów ( książki) na podstawie listy zleceń
Etykietowanie
Skanowanie towarów w systemie pick by light

WYMAGANIA:

Mile widziana znajomość języka niemieckiego
Mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera/komisjonera/pakowacza
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckimi pracodawcami
Pełny pakiet socjalny
Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
Atrakcyjne wynagrodzenie (10,88 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w weekendy
Możliwość pracy dla PAR
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikacja:

Przez krótki link: https://bit.ly/magazyn-ksiazki

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/317573/0/

ID ogłoszenia: 55462ba247b24a1a