€ 12,43 €/b brutto +premie

Od zaraz praca w Niemczech bez języka na magazynie żywności Bingen am Rhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bingen am Rhein
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 2:03 am

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zraz dla komisjonerów na magazynie art. spożywczych w Bingen am Rhein. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ASORTYMENTEM SPOŻYWCZYM

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Komisjonowanie art. spożywczych (jogurty, mleka, nabiał) – dział może ulec zmianić
Załadunek i rozładunek towarów
Komisjonowanie na wózku elektrycznym (szkolenie)
Praca ze skanerem

WYMAGANIA:

Brak przeciwwskazań do pracy z żywnością i w temp +2-4 stopnie Celsjusza
Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
Sprawność fizyczna
Gotowość do pracy w systemie zmianowym: Soboty są obowiązkowe. Można pracować 6 dni w tygodniu lub za sobotę odebrać dzień wolny w tygodniu (po wcześniejszym ustaleniu z firmą)
Mile widziana znajomość j. niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwale zatrudnienie w niemieckiej renomowanej firmie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (11,60 euro brutto/godzina + 25% dodatku za pracę w godzinach nocnych, od 01.10.2022r stawka wzrasta na 12,43 euro brutto/godzina)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

APLIKACJA:

Przez formularz na stronie:

bit.ly/praca-bingen

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/318457/0/

ID ogłoszenia: 77063853d7075458