€ 11,50 +napiwki, prowizje

Od zaraz praca w Niemczech bez języka kierowca kat.B-dostawca pizzy Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 28, 2020 04:04

Aktualne ogłoszenie od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka jako kierowca kat.B – dostawca pizzy w restauracji z Hamburga. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B – dostawca pizzy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 11,50 euro brutto na godzinę pracy + dodatki i napiwki

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy zatrudnienia w restauracji włoskiej na stanowisku dostawcy pizzy
  • pracownik będzie zajmował się dostarczaniem dań pod wskazane adresy, pobieranie opłaty i wydawanie rachunku

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i brak punktów
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego – na start 100 prostych słów/zwrotów będzie trzeba przyswoić
  • świetna orientacja w terenie
  • dobre zorganizowanie
  • punktualność
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pomoc polskojęzycznego opiekuna projektu
  • płatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 150 euro miesięcznie od osoby
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • ubezpieczenie pracownicze
  • auto służbowe i kartę paliwową – samochód typu Skoda citigo, VW UP
  • wdrożenie w obowiązki
  • docelowo możliwe stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • elastyczne godziny pracy
  • dodatki za pracę w weekendy i dni wolne

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Dostawca pizzy, Hamburg – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 7175e545ce8c6c56