€ 15/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech 2021 z podstawowym językiem sprzątanie domów, mieszkań Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: Styczeń 12, 2021 4:29 am
  • Wygasa: 13 dni, 7 godzin

Oferujemy zatrudnienie dla sprzątaczek w Essen z podstawową znajomością języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych klientów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Essen, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca polegająca na kompleksowym sprzątaniu powierzonych powierzchni – odkurzanie, mycie podłóg, wycieranie blatów, kurzy, mycie brodzików, wanien, usuwanie kamienia z armatury itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • preferowane własne auto
  • wysoka sprawność fizyczna
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • gotowość i chęć do podjęcia pracy w Niemczech na stałe
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • odzież roboczą z nadrukiem firmowym
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach, sprawach urzędowych itd. zapewnia koordynator Polak na miejscu
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na pełny etat
  • dla najlepszych opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwe zlecenia w soboty
  • dodatek za dojazd do pracy własnym samochodem

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.comz dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu domów i mieszkań, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 9845ffc3dd82e144