€ 12/h brutto +zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy bez języka Lipsk 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 6, 2019 2:20 am

Oferujemy zatrudnienie w Lipsku od zaraz przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2019 dla pakowaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę pracy brutto

Termin: praca od maja lub czerwca 2019

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kompletowaniu oraz pakowaniu zestawów słodyczy na prezenty
  • obecnie pracodawca realizuje zestawy prezentowe z okazji dnia matki oraz dziecka
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ważenie słodyczy wkładanie do folii wraz z gadżetem – maskotką/kubkiem/itp, zamknięcie i ozdobienie
  • wygląd każdej paczki jest ściśle opisany w projekcie, pracownik nie musi niczego sam wymyślać

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • szybkość, sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy pakowaniu
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie niemieckiej umowy
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na konto pracownicze
  • bezpłatne przejazdy do pracy
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

arbeitbeiuns_06@fastmail.de z dopiskiem w nagłówku: ps/l/05/19

ID ogłoszenia: 2285ccee599ce45a

2 komentarze na “Od zaraz praca Niemcy przy pakowaniu słodyczy bez języka Lipsk 2019”

  1. Estevanez69 na Maj 6, 2019 @ 12:20 pm

    Czy to praca na stałe ? Prosze o kontakt 69estevanez69@gmail.com

  2. Jestem zainteresowany. Tomasz tel. 48666630093