€ 12,50-15,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na produkcji czekolady bez znajomości języka Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Czerwiec 22, 2018 4:46 am

Manufaktura słodyczy z Hamburga zatrudni od zaraz osobę na produkcję czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech 2018 dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolad

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 3

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika w fabryce czekolady
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie, dostarczanie surowców na taśmę itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych poleceń

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne
  • możliwość rozwoju i samorealizacji
  • przyjazny i kompetentny zespół
  • odpłatne zamieszkanie, koszt to 150 euro miesięcznie od osoby lub 250 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Produkcja czekolad, Hamburg 06/2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-hamburg/

ID ogłoszenia: 4875b2c06aac36de

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy na produkcji czekolady bez znajomości języka Hamburg 2018”

  1. Witam z ten stony Przemysław Wiśniewski jestem bardzo zainteresowany tą oferta. Jesli mozna to prosze o kontakt. przemekwisniewski31@gmail.com