€ 10000-15000 PLN brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie glazurnik-płytkarz bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 20, 2021 03:02

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika-kafelkarza bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Płytkarz – glazurnik

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: od 10000 do 15000 PLN brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac remontowych oraz wykończeniowych
  • obowiązki będą polegały między innymi na: malowaniu, szpachlowaniu, gładziach, montażu suchej zabudowy (karton-gips), montaż paneli, układanie płytek różnego rodzaju (gres, glazura, terakota)

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • konieczność posiadania doświadczenia w wykonywaniu zadań wykończeniowych – malowaniu, gładziach, zabudowie K-G, panelach

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • bardzo dobre zarobki, uzależnione od posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zamieszkanie
  • przejazdy wewnętrzne
  • pracę w przyjaznym, profesjonalnym zespole

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 16, pod numerem:

  • +48 693285020

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-od-zaraz-plytkarz-glazurnik-szpachlarz-berlin/

ID ogłoszenia: 12760f00432aa4d0