€ od 9/h netto

Od zaraz praca Niemcy na budowie dla pomocnika bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 26, 2022 02:28

Praca w Niemczech od zaraz w Monachium dla pomocników na budowie. Zatrudnienie w Monachium dla Polaków również bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatne zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miasto: Monachium, Ditzingen, Norymberga,  Niemcy

Zarobki: od 9 euro netto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

  • prace ogólnobudowlanego o charakterze pomocniczym
  • do zadań należeć będzie wiercenie, poziomowanie, montaż i demontaż rusztowań, przenoszenie okien
  • inne zadania fizyczne

Oczekiwania:

  • fachowość
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy budowlanej
  • atutem będzie własne auto i prawo jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dużą zaletą będzie doświadczenie

Oferta:

  • wsparcie ze strony agencji
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • świadczenia socjalne
  • płatne 200 euro miesięcznie zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • 50 godzin pracy tygodniowo
  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • zwrot 50% kosztów za przejazd do Niemiec
  • solidne zarobki wypłacane na czas
  • możliwość ubezpieczenia rodziny
  • po przepracowaniu tygodnia pracodawca zapewnia zwrot za koszty badań lekarskich oraz testu na COVID
  • pracodawca zwraca 100% kosztów podróży do biura we Wrocławiu gdzie należy podpisać umowę – można
  • dopełnić formalności zdalnie

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w dni robocze od 8:00 do 17:00, pod numerami:

  • +48 575 440 185
  • +48 535 675 485
  • +48 535 645 485

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-jako-pomocnik-monachium/

ID ogłoszenia: 1716265b89b8c7cd