€ 10,60-13,30/h brutto

Od zaraz praca Niemcy na budowie bez znajomości języka remonty Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 22, 2019 06:03

Aktualna propozycja zatrudnienia od zaraz w Stuttgarcie na budowie przy remontach i wykończeniach. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 10,30 -13,30 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac budowlanych przy remontach i wykończeniach domów, mieszkań oraz różnego rodzaju obiektów
  • preferowani budowlańcu o specjalizacji tynkarz, murarz, malarz, dociepleniowiec

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęć do działania
  • pełen profesjonalizm
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na czas określony
  • dietę w wysokości 5-6 euro/h
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności i zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • możliwość zatrudnienia na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem strony:
www.intermundia.pl/oferta/dla-pracownika/aplikuj

źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-w-budownictwie-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 8675c6ef89b0f864