€ 2245/mc

Od zaraz praca Niemcy dla par przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 25, 2022 02:23

Aktualna oferta legalnej pracy w Niemczech dla par pakowaczy bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Düsseldorfu przy pakowaniu ciastek na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 2245 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca na produkcji przy manualnym pakowaniu ciastek
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • pełna samodzielność
  • gotowość do wykonywania pracy powtarzalnej
  • punktualność
  • zręczność

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy do podjęcia od zaraz
  • pierwszą umowę na okres próbny w wymiarze 3 miesięcy
  • legalne warunki zatrudnienia
  • dostęp do świadczeń socjalnych, płatny urlop itp.
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku:

Nr ref. pak/c5/03/22

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz pakowanie ciastek, Düsseldorf

ID ogłoszenia: 452623caff6706a9