€ 2900-3600 brutto

Od zaraz praca Niemcy dla kierowców kat.B przewóz VIP-ów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 16, 2022 01:26

Z podstawową znajomością języka od zaraz oferta pracy w Niemczech dla kierowców kat.B przy przewozie VIP-ów. Zatrudnienie w Monachium z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: od 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca dla kierowcy kat. b przy świadczeniu usług przewozowym
  • do dyspozycji pracownika są limuzyny, typu Mercedes S-klasy, Audi A-8, lub BMW-7
  • pracownik odpowiedzialny będzie za obsługiwanie imprez, podróży służbowych, eventów medialnych

Oczekiwania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka kultura osobista
  • schludność
  • minimum 21 lat
  • brak nałogów
  • czynne prawo jazdy kat. b
  • solidność, zaangażowanie, profesjonalizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • w pełni niemieckie warunki podjęcia pracy
  • gwarancję rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość podjęcia stałej pracy dla najlepszych
  • premie i bonusy do pensji podstawowej
  • zakwaterowanie odpłatne na miejscu
  • komplet odzieży pracowniczej
  • częściowe dofinansowanie do zakupu butów formalnych

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-przewoz-klientow-vip-monachium/

ID ogłoszenia: 33631fb08d3f80b