€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy sprzątaniu autobusów w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 2, 2021 3:21 am
  • Wygasa: 6 dni, 2 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji autobusów. Zatrudnienie w Düsseldorf bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza głównie na zmianie nocnej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka autobusów

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pierwsze dni to szkolenie oraz praca pod nadzorem kierownika
  • pracownik otrzyma środki ochronne oraz odzież roboczą
  • obowiązkiem będzie sprzątanie autobusów w godzinach nocnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za mycie powierzchni, odkażanie, wymiatanie, pranie tapicerki itp.

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zraz
  • brak nałogów
  • dobre zdrowie i brak uczuleń/alergii na chemię do sprzątania
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • zaangażowanie, solidność

Zapewniamy:

  • wyposażenie w sprzęty i środki do sprzątania
  • środki ochronne
  • pełna opieka na miejscu – pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach, u lekarza
  • zapewnione odpłatne zamieszkanie do 150 do 250 euro miesięcznie
  • terminowe wypłacanie należności
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 03/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-autobusow-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 53660660d6a6bf29