€ 12,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu pralinek Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 16, 2018 1:37 am

Fabryka czekolady z Lipska zatrudni od zaraz osoby do pakowania pralin. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Mile widziane również pary.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • prosta praca produkcyjna w fabryce czekolady
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się przeprowadzaniem wizualnej kontroli jakości i ręcznym pakowaniem pralinek

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • sumienne wypełnianie zadań
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, świetna organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na czas określony – do końca roku
  • dla najlepszych możliwość podjęcia stałej umowy
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 150 od osoby i 250 euro od pary miesięcznie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość korzystania z tanich obiadów w barze firmowym

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Pakowanie pralin czekoladowych, Lipsk/10/2018″ prosimy przesłać mailowo, na adres poniższy:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-pralin-lipsk/

ID ogłoszenia: 1105beda99beae2f