€ 10,00 /h brutto

Oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji napojów Stuttgart 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: lipiec 2, 2019 04:24

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech bez znajomości języka przy produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie od zaraz w rejonie Stuttgartu z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu (bezpłatnie).

Stanowiska: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 10 euro brutto na godzinę pracy, a po 9 miesiącach podwyżka

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji napojów
  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie układanie, konfekcjonowanie i pakowanie produktów
  • kontrola jakości i dbanie o jakość produkcji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • wysoka precyzja pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • preferowane zgłoszenia od par i grup mobilnych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej
  • tygodniowo około 40 do 54 godzin pracy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę z drukiem A1, karą EKUZ oraz dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • miesięcznie netto pensja wynosi około 1200 do 1400 euro
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych oraz nocnych w wysokości +25%, a w niedzielę +50%
  • system zmianowy oraz możliwość pracy w weekendy
  • możliwość pobierania niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt za pośrednictwem źródła.

źródło: https://gratka.pl/praca/pracownik-produkcji-napojow/ob/12073945

ID ogłoszenia: 255d1a92d9c9d7f