€ do ust. +mieszkanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków 2019 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 25, 2019 04:31

Firma dystrybucyjna z Bawarii poszukuje od zaraz pakowaczy do legalnej pracy w Niemczech 2019. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków z zakwaterowanie zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Bawaria, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu produktów
  • obowiązkiem będzie rozkładanie towarów na magazynie oraz kompletowanie zamówień
  • inne zadania na magazynie

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • czynne prawo jazdy kat.b a także własne auto
  • sumienność, zaangażowanie, staranność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dodatki za pracę zmianową w wysokości 25% za noc oraz 50% za niedziele
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • pracę na podstawie niemieckie umowy z dostępem do świadczeń socjalnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokojach 2 osobowych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdów, szkoleń czy dopełnianiu formalności
  • od pierwszego tygodnia możliwość pobierania zaliczek
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48 774 462 404

źródło: gratka.pl/praca/pakowanie-kosmetykow/ob/12259199

ID ogłoszenia: 4875d1163fcd9d7c