€ 12,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie ozdób na magazynie Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 8, 2017 2:43 am

Od zaraz zatrudnimy Polaków bez znajomości języka do pakowania ozdób świątecznych na magazynie w Kolonii. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na podstawie umowy obowiązującej do 5 stycznia 2017.

Stanowisko: Pakowacz

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba stanowisk: 2

Start: od zaraz do 5 stycznia 2018

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za pakowanie zamówień
  • obowiązkiem będzie zbieranie towarów pod zamówienia detaliczne oraz hurtowe
  • ostatnie dni kontraktu to prace przy inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • umiejętność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Oferujemy:

  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • zamieszkanie darmowe zorganizowane na cały okres zatrudnienia
  • satysfakcjonujący system premiowy
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • opcja otrzymywania deputatu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: magazyn-pakowanie-ozdób 09/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-przy-pakowaniu-ozdob-swiatecznych-koln/

ID ogłoszenia: 18759b1b0bb819ad