€ 9-15/h netto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na budowie przy rozbiórkach 2022 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: styczeń 7, 2022 03:02

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Hamburgu na budowie przy rozbiórkach i wyburzeniach. Niemcy praca 2022 dla budowlańców bez znajomości języka z zorganizowanym zamieszkaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zarobki: od 9 do 15 euro netto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca na budowie przy wyburzeniach i rozbiórkach
  • do zadań należeć będzie demontaż okien, drzwi, armatury, wyburzanie ścian itp.
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • brak uzależnień
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy w grupie i bezkonfliktowość
  • zaangażowanie
  • praktyczna umiejętność posługiwania się narzędziami budowlanymi – szlifierką kątową ,młotami wyburzeniowymi itp.

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie i meldunek
  • pracodawca oferuje przejazdy pomiędzy miejscem zamieszkania a pracą
  • zatrudnienie w poważnej, dużej firmie budowlanej
  • narzędzia niezbędne do pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 501823273

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-rozbiorkach-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 3561d6d5f708a9e