€ 1350 euro brutto/mc

Od zaraz praca Niemcy bez języka pakowanie galanterii skórzanej Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 7, 2015 07:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu galanterii skórzanej. Zatrudnienie od zaraz w Hannoverze z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 1350 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Hannover, Niemcy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za pakowanie galanterii skórzanej – portfeli, etui, kosmetyczek, teczek, toreb, pasków. Towar pakuje się do pudełek firmowych z załączeniem materiału zabezpieczającego przed zarysowaniem oraz certyfikatu autentyczności.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dynamiczne tempo
  • ostrożność, delikatność, zręczność, lojalność
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak problemów z kontrolą rzeczy oraz szafki pracowniczej po każdej zmianie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zniżki na wyroby firmowe
  • zapewnione szkolenie wdrażające
  • wsparcie oraz kontrola polskiego managera
  • płatne 200 euro miesięcznie miejsce zakwaterowania

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie galanterii skórzanej, Hannover” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6505664fd6353922

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez języka pakowanie galanterii skórzanej Hannover”

  1. Witam . Jestem zainteresowany panstw oferta , moge podjjac ja w kazdej chwili, na chwile obecna jestem w Holandi w Amsterdamie ale tu nie ma przyszlosci jesli chodzi o zarobki.Moj kontakt polski nr.tel. +48536225753 , nr .tel. holenderski 00310644182198 Prosze o kontakt ,jestem stanie do panstwa przyjechac w kazdej chwili jesli bedzie to mozliwe.